Livka n.f.
 

PODÁVANIE ŽIADOSTÍ

Rodinám s deťmi postihnutými DMO a inak zdravotne postihnutými poskytujeme finančné príspevky na základe podaných žiadostí.

Pri žiadaní o finančný príspevok postupujte podľa nasledujúcich krokov

čítaj ďalej...

 

POBERÁME 2%

Jednou z možností, ako môžete podporiť zdravotne postihnuté deti, je poskytnutie príspevku 2% z vašich daní

V prípade záujmu podporiť našu činnosť, pozrite si nasledovné kroky k poukázaniu 2% z dane:

čítaj ďalej...

 

SPONZORI

2012 - Plnohodnotnejší život pre Livku Slovenské elektrárne, a. s., člen skupiny Enel v rámci programu Energia pre život podporili projekt na zlepšenie zdravotného stavu a mobility 15-ročného dievčatka Livky Kočnerovej. Livka má detskú mozgovú obrnu a od narodenia je pripútaná na invalidný vozík. Vplyvom sedenia má ochabnuté svalstvo na horných a dolných končatinách, preto musí podstupovať každý deň domáce cvičenie. Vzhľadom na postihnutie je Livka nesamostatná a nemôže sa plnohodnotne zaradiť medzi svojich rovesníkov. Vďaka špeciálnemu zariadeniu Motren Duo 3 posilňuje vytrvalo ruky aj nohy.

2013 - Liečba úspešná pre Samka Samko Adámik od narodenia trpí detskou mozgovou obrnou. V rámci programu Energia pre život získal od Slovenských elektrární finančné prostriedky na špecializovanú liečbu v Adeli centre v Piešťanoch. V septembri 2013 sa podrobil intenzívnej komplexnej rehabilitačnej liečbe v Adeli Medical Centre v Piešťanoch. Jej cieľom bolo zníženie prejavov neuroortopedických a pohybových porúch, porúch koordinácie a reči.


as-trencin.jpg, 9,1kB

Futbalový klub AS Trenčín tento rok organizoval už po piatykrát charitatívno-športovú akciu Hviezdy deťom zameranú na pomoc postihnutým deťom a vybraným jednotlivcom. Tento ročník sa stal rekordným, na charitatívne účely sa podarilo vyzbierať 20 130 €. Veľká vďaka patrí firmám a športovcom, ktorí podporili projekt svojou účasťou.

 

Posledná aktualizácia: 21.2.2020